Wynajem

Chciałbyś rozszerzyć swoje portfolio o kolejne zabiegi, ale nie chcesz angażować kapitału? Chcesz przetestować sprzęt przed zakupem i poznać jego możliwości?  A może potrzebujesz urządzenia zastępczego? W każdej z tych sytuacji korzystny pod względem ekonomicznym jest wynajem urządzeń kosmetycznych

Wypożyczalnia sprzętu KL Pharma oferuje dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie kosmetologii i fizjoterapii. Wybierz optymalnie dostosowane do Twoich wymagań urządzenie i zyskaj o wiele więcej – elastyczny okres wynajmu, fachowe doradztwo, serwis i gwarancję niezawodności.

Jakie urządzenia można wypożyczyć?

Wypożyczalnia sprzętu kosmetycznego oferuje szeroki asortyment profesjonalnych urządzeń kosmetycznych i medycznych. Maszyny wyposażone są w odpowiednie do danego zastosowania akcesoria.

-Fala Uderzeniowa (Akustyczna), zabiegi wyszczuplające i ujędrniające,

– Fal Elektromagnetyczna UMS- zabiegi wyszczuplające,

– Technologia TECAR- zabiegi ujędrniające,

– Presoterapia 8 komorowa,

ITAL DESIGN TECAR to innowacyjna częstotliwość radiowa, która emituje zabiegi zarówno MONOPOLAR, jak i BIPOLAR na twarz i ciało. W zależności od pożądanego rezultatu i obszaru zabiegu operator może łatwo wybrać najlepszą technologię (mono lub bipolarną). Częstotliwość radiowa opiera się na emisji fal radiowych o wysokiej częstotliwości i wykorzystuje energię cieplną wytwarzaną przez tkanki, gdy zostaną uderzone przez fale.

Shock Med Compact to radialna fala uderzeniowa. Fala uderzeniowa jest generowana za pomocą rękojeści w kształcie pistoletu, której końcówka jest zamknięta metalową nasadką. Fala uderzeniowa znalazła zastosowanie głównie w zabiegach modelujących. Intensywne impulsy w postaci fal uderzeniowych skompresowanego powietrza mechanicznie rozbijają tkankę łączną włóknistą otaczającą guzki cellulitu. Energia przedostająca się od miejsca przyłożenia aplikatora do głębiej położonych adipocytów doprowadza do implozji (zapadania się) ich błon komórkowych, co stanowi początek procesu lipolizy.

UMS SCULPTOR to urządzenie uzywane do redukcji tkanki tłuszczowej i budowy mięśni. UMS SCULPTOR to przenośne urządzenie do elektrostymulacji wykorzystujące zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności. UMS wywołuje selektywnie, czyli wybiórczo, ponad maksymalne skurcze mięśni. Dzięki temu pobudza: wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych. Prąd przesyłany jest poprzez elektrody, które bezpośrednio oddziaływują na nasze mięśnie, powodując ich skurcz i zmuszając je do wykonania pracy dokładnie tak jak w przypadku klasycznych ćwiczeń, na przykład na siłowni.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.