Oferta dla kosmetologów

W ofercie KL Pharma znajdziesz profesjonalne urządzenia i produkty wykorzystywane w zabiegach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W zależności od potrzeb, oferujemy mozliwość zakupu lub wynajmu urządzeń.
Stawiamy na skuteczne i innowacyjne rozwiązania czerpiąc inspirację podczas międzynarodowych targów odbywających się na całym świecie. Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości „szytych na miarę” Twoich potrzeb. Dlatego też we współpracy cenimy partnerstwo, lojalność i budowanie długofalowych relacji.

Dla nas nie jesteś klientem, a partnerem biznesowym

Korzystasz z niezawodnych urządzeń dających widoczne rezultaty. Dzięki temu zyskujesz coraz więcej zadowolonych z efektów klientów co przekłada się na wynik finansowy firmy.
Gdy Ty zadbasz o swoich klientów, oni odwdzięczą się z nawiązką. Zadowolony klient jest najlepszą reklamą Twoich usług.

Korzyści

  • Otrzymujesz wsparcie posprzedażowe 7 dni w tygodniu.
  • Jesteśmy Partnerami, wspólnie szukamy rozwiązań.
  • Pracujesz z produktami wysokiej jakości, których skuteczność potwierdzona jest badaniami oraz wymaganymi Certyfikatami.
  • Wyprzedzasz konkurencję oferując swoim klientom innowacyjne i skuteczne terapie wykorzystujące nowoczesne technologie takie jak TECAR.

Jesteśmy pewni, że pomożemy ci jeżeli:

Szukasz niezawodnych urządzeń i produktów wysokiej jakości – współpracujemy z europejskimi producentami o wieloletnim doświadczeniu.

Bezpieczeństwo klienta jest dla Ciebie priorytetem – oferujemy urządzenia i produkty oryginalne, przetestowane z wymaganymi Certyfikatami.

Wiedza ekspercka jest podstawą Twojej pracy – zapewniamy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi urządzeń.

Chcesz nawiązać współpracę z Partnerem, dla którego Twoje potrzeby są ważne – zapewniamy serwis posprzedażowy 24/7.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.