OFERTA DLA KOSMETOLOGÓW

W ofercie KL Pharma znajdziesz profesjonalne urządzenia i produkty wykorzystywane w zabiegach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W zależności od potrzeb, oferujemy mozliwość zakupu lub wynajmu urządzeń.

Stawiamy na skuteczne i innowacyjne rozwiązania czerpiąc inspirację podczas międzynarodowych targów odbywających się na całym świecie. Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości „szytych na miarę” Twoich potrzeb. Dlatego też we współpracy cenimy partnerstwo, lojalność i budowanie długofalowych relacji.

DLA NAS NIE JESTEŚ KLIENTEM, A PARTNEREM BIZNESOWYM

Korzystasz z niezawodnych urządzeń dających widoczne rezultaty. Dzięki temu zyskujesz coraz więcej zadowolonych z efektów klientów co przekłada się na wynik finansowy firmy.
Gdy Ty zadbasz o swoich klientów, oni odwdzięczą się z nawiązką. Zadowolony klient jest najlepszą reklamą Twoich usług.

33
GALLOPIN_EME_05Getty-Images_CREDITGALLOPIN_EME_05Getty-Images_CREDIT
GALLOPIN_EME_06©Getty-Images_creditGALLOPIN_EME_06©Getty-Images_credit
Modulo-Magnetoterapia-Polyter-EvoModulo-Magnetoterapia-Polyter-Evo

KORZYŚCI

  • Otrzymujesz wsparcie posprzedażowe 7 dni w tygodniu.
  • Jesteśmy Partnerami, wspólnie szukamy rozwiązań.
  • Pracujesz z produktami wysokiej jakości, których skuteczność potwierdzona jest badaniami oraz wymaganymi Certyfikatami.
  • Wyprzedzasz konkurencję oferując swoim klientom innowacyjne i skuteczne terapie wykorzystujące nowoczesne technologie takie jak TECAR.

JESTEŚMY PEWNI, ŻE POMOŻEMY CI JEŻELI:

Szukasz niezawodnych urządzeń i produktów wysokiej jakości – współpracujemy z europejskimi producentami o wieloletnim doświadczeniu.

Bezpieczeństwo klienta jest dla Ciebie priorytetem – oferujemy urządzenia i produkty oryginalne, przetestowane z wymaganymi Certyfikatami.

Wiedza ekspercka jest podstawą Twojej pracy – zapewniamy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi urządzeń.

Chcesz nawiązać współpracę z Partnerem, dla którego Twoje potrzeby są ważne – zapewniamy serwis posprzedażowy 24/7.

DYSTRYBUCJA W POLSCE

Współpracujemy z włoskim producentem sprzętu do fizjoterapii, kosmetologii oraz medycyny estetycznej – EME Italy, który od ponad 30 lat dostarcza skuteczne i innowacyjne rozwiązania w powyższych dziedzinach. Oddział EME PHYSIO dostarcza rozwiązań w zakresie szeroko pojętej fizjoterapii i rehabilitacji, z kolei EME ESTETICA zajmuje się projektowaniem urządzeń dla kosmetologii i medycyny estetycznej.
KL Pharma jest również wyłącznym dystrybutorem hiszpańskiej firmy KEFUS Laboratorios – producenta profesjonalnych produktów dla sportowców, fizjoterapeutów, kosmetologów działającego na rynku od ponad 20 lat.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

SAM WYBIERZ, JAK CHCESZ ZAPŁACIĆ ZA SWOJE ZAMÓWIENIE

 

W KL PHARMA lubimy dobre relacje i proste rozwiązania. Dlatego za zamówione produkty możesz zapłacić kartą lub przelewem, a także za pobraniem przy odbiorze. Możesz też zdecydować się na leasing lub kredyt gotówkowy, pomożemy Ci go uzyskać. Po prostu wybierz tę formę płatności która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

MASZ PYTANIA

 

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły oferty
lub masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami:

zadzwoń: +48 500 069 276 lub napisz: info@klpharma.pl

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.