O nas

KL Pharma oferuje profesjonalne urządzenia oraz produkty do gabinetów fizjoterapeutycznych i kosmetycznych. Dzięki rozwiązaniom, które proponujemy masz realny wpływ na zwiększenie efektów kuracji, a tym samym pomoc swoim pacjentom. W zależności od Twoich potrzeb oferujemy zakup lub wynajem urządzeń.
Naszym celem jest dostarczanie skutecznych i innowacyjnych technologii odpowiadających Twoim potrzebom. Dlatego też we współpracy stawiamy na lojalność, zdrowe relacje i partnerstwo.

Dystrybucja w Polsce

Współpracujemy z włoskim producentem sprzętu do fizjoterapii, kosmetologii oraz medycyny estetycznej – EME Italy, który od ponad 30 lat dostarcza skuteczne i innowacyjne rozwiązania w powyższych dziedzinach. Oddział EME PHYSIO dostarcza rozwiązań w zakresie szeroko pojętej fizjoterapii i rehabilitacji, z kolei EME ESTETICA zajmuje się projektowaniem urządzeń dla kosmetologii i medycyny estetycznej.
KL Pharma jest również wyłącznym dystrybutorem hiszpańskiej firmy KEFUS Laboratorios – producenta profesjonalnych produktów dla sportowców, fizjoterapeutów, kosmetologów działającego na rynku od ponad 20 lat.

Leszek Sochal

  • Współwłaściciel firmy KL Pharma.
  • Dyplomowany masażysta.
  • Posiada doświadczenie jako Chiropraktyk i Masażysta współpracując ze środowiskiem medycznym, m.in. ortopedia.
  • Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Zarządzanie Sprzedażą.
  • Prywatnie wielki fan piłki nożnej, dobrej książki o tematyce historycznej i aktywnego wypoczynku.

Opinie naszych klientów

Sam wybierz, jak chcesz zapłacić
za swoje zamówienie

W KL PHARMA lubimy dobre relacje i proste rozwiązania. Dlatego za zamówione produkty możesz zapłacić kartą lub przelewem, a także za pobraniem przy odbiorze. Możesz też zdecydować się na leasing lub kredyt gotówkowy, pomożemy Ci go uzyskać. Po prostu wybierz tę formę płatności która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

Masz pytania?

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły oferty lub masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami:
Updating…
  • Brak produktów w koszyku.