Witamy serdecznie!

Jeśli trafiliście na naszą stronę to oznacza, że wysoka jakość i skuteczność stosowanych produktów jest dla Was bardzo ważna. Chcąc sprostać Waszym wymaganiom postawiliśmy na zaawansowaną technologię produkcji,    najwyższej jakości składniki w produktach oraz kilkunastoletnie doświadczenie czyli  to co charakteryzuje markę Kefus Laboratorios.

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów firmy KEFUS Laboratorios-producenta wysokiej jakości kosmetyków i wyrobów medycznych przeznaczonych dla specjalistów w dziedzinach: szeroko rozumianej aktywności sportowej, diagnostyki medycznej i kosmetologii.

 

Kefus Laboratorios jest hiszpańską firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie badań i produkcji wyrobów kosmetycznych i medycznych. Wiedza poparta zaawansowaną technologią produkcji gwarantuje wysoką jakość kosmetyków.

 

O zaufaniu do marki KEFUS świadczy fakt, iż są wykorzystywane w świecie sportu zawodowego, między innymi przez brązowego medalistę Mistrzostw Hiszpanii w pływaniu Carlosa Rodrigueza oraz złotego medalistę kolarstwa górskiego cyklu MTB.

 

Produkty Kefus są produkowane w ściśle standaryzowanym procesie, z zastosowaniem najwyższej jakości składników.

 

Kefus Laboratorios nieustannie prowadzi badania nad innowacyjnymi formułami kosmetycznymi. Podstawą produktów Kefus jest ich bezpieczeństwo oraz wysoka skuteczność.

Wyroby Kefus Laboratorios nie są testowane na zwierzętach.

Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Poznaj nas bliżej

Poniżej kilka faktów o nas, które pozwolą przybliżyć Państwu nasze działania

15
stałych dystrybutorów
3000
godzin spędzonych u klientów
36
szkoleń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.